Baltojo šalavijo smilkalai

Baltojo šalavijo smilkalai

Baltojo šalavijo smilkalai ir jų smilkymo tradicija siekia tolimus Amerikos vietinių gyventojų senuosius papročius.

Indėnų gentys šimtus metų naudoja baltąjį šalaviją ir jo smilkstančius dūmus įvairiuose apsivalymo ritualuose.

Šis augalas laikomas šventu, valančiu ir gydančiu aplinką, patį žmogų bei daiktus nuo neharmoningos, sunkios, neigiamos energijos. Smilkykite baltąjį šalaviją, jei jaučiate, kad kažkas jums linki pikta, po barnių, sunkių emocijų, prieš artėjančius svarbius įvykius.

Baltasis šalavijas su rožės žiedlapiais; baltasis šalavijas; salvia apiana; white sage; baltojo šalavijo smilkymas; smilkymas; smilkymo ritualas; apsivalymas; energetinis apsivalymas; namų apsivalymas; ritualas; smilkyti; smilkalai; natūralūs smilkalai;
Baltasis šalavijas su rožės žiedlapiais

Tikima, kad šio magiško augalo smilkymas gali sustiprinti žmogaus aurą, pritraukti teigiamą energiją, džiaugsmą ir meilę. Kartu tai sukuria ir apsauginį sluoksnį, atstato vidinę pusiausvyrą.

Baltojo šalavijo smilkstančiais dūmais galima apsivalyti save, daiktus, namus ar kitas erdves.

Baltojo šalavijo smilkalai su kristalais

Baltasis šalavijas smilkomas ir persikėlus į naują vietą gyventi, pradedant meditacijos seansą ar jogos užsiėmimą. Taip pat jo smilkymo ritualas tiks ir po sunkios dienos, apėmus liūdesiui, nerimui, netikrumui, prieš ar po svečių apsilankymo, imantis naujo darbo, kuriant verslą ar tiesiog pradedant naują gyvenimo etapą. Baltojo šalavijo smilkymo ritualas padeda atstatyti vidinę pusiausvyrą, atgauti jėgas.

Smilkymo ritualo rinkinys

Kaip smilkyti baltąjį šalaviją?

Ryšulėlį uždegti nuo žvakės liepsnos ar kito ugnies šaltinio.

Pakaks keleto akimirkų, kad jis užsiliepsnotų.

Ugnį užgesinti ir leisti laisvai smilkti.

Viduje sukurti intenciją apvalyti save ir supančią erdvę, paleisti visa, kas sena ir užsipildyti nauju.

Smilkstančiu šalavijo ryšulėliu intuityviai apvalyti save, o paskui ir visą erdvę pagal laikrodžio rodyklę. Jei kažkur vidus nori sustoti ir skirti daugiau dėmesio, ten pasmilkyti daugiau, kad dūmai patektų plačiau.

Pabaigus smilkymo ritualą, rekomenduojama atidaryti langus, kad su smilkusiais dūmais iškeliautų visos ankstesnės neigiamos emocijos, skausmas ar liūdesys, o erdvė užsipildytų šviežia, gaivia energija. Taip pat po šio ritualo patariama uždegti Palo Santo lazdelę, kad išvalyta erdvė prisipildytų teigiama energija.

Kvepiančio ir įkvepiančio lengvumo!

Baltojo šalavijo įsigyti galite: https://www.sventasmedis.lt/produkto-kategorija/salavijo-smilkalai/

#smilkymas #smilkymoritualas #natūralūssmilkalai #baltasisšalavijas #whitesage #salviaapiana