Kalėdinio vainiko dirbtuvės

Vainikų karkasus nupinam dar vasarą iš namus saugančio stebuklingo žolyno – paprastojo kiečio. Taip pat prirenkam ir įvairių sausuolių, gamtinių detalių papuošimams. Kartu skatinu, užsiregistravus į dirbtuves, iki to laiko, kai susitiksime jose, pasivaikščioti mišku ar pamėgtose savo vietose gamtoje. Čia stabtelti ir prisirinkti to, kuo norėtumėte papuošti savo vainiką, vėliau papuošiantį Jūsų namus.

Džiaugiuosi šia gražia besitęsiančia tradicija kartu susitikti ir kurti Kalėdų arba Advento vainiką. Taip pat džiugina, kad yra atliepiančių į tą žinutę, kurią nešu sava kūryba – kad galima paprasčiau, lengviau, tikriau. Kad galima pažvelgti į tuos pačius dalykus kitomis akimis. Mažiau vartojant ir atkartojant kažkokias tendencijas, o labiau darant savaip. Todėl unikaliai.

Vainikus įprastai kuriame 100 % natūralius, gamtiškus. Jaučiu, buvusios kartu šiame kūrybiniame procese paliudys, kad čia net toks vidinis azartas apima padaryti viską iki galo natūraliai.

Kalėdinio vainiko dirbtuvės, esant pageidavimui, gali vykti Palangoje, „Šventas Medis” kūrybinėje erdvėje. Taip pat, susirinkus grupei, ir bet kuriame kitame Lietuvos mieste. Jei turite klausimų, susisiekime – info@sventasmedis.lt

Iki įkvepiančių ir kvepiančių susitikimų!