Smilkymas

Smilkymas

Smilkymas – vienas iš efektyviausių būdų išvalyti savo namų erdvę, žinomas ir naudojamas nuo senų senovės.

Vis labiau žmonės atsigręžia į augalų pasaulį. Gydomosios augalų savybės, jų magiškos galios žmonėms buvo žinomos jau seniai, apie tai galima rasti daug informacijos ir mokslinėje literatūroje.

smilkymas; naturalus smilkalai; palo santo smilkalai

Augalai, kaip ir viskas, kas supa mus, turi savo biolaukus, energijas, taigi kiekvienas augalas tam tikru būdu įtakoja žmogaus subtiliuosius kūnus, mūsų psichiką bei pasąmonę. Būtent nuo augalų galima pradėti savo pažintį su gydančiąja magija. Šiuo metu, kartu su žolininkyste, ir pati augalų magija išgyvena antrąjį atgimimą.

Tvarkyti namus esame mokomi nuo pat mažumės. Puikiai žinome, kad būtina nuolatos plauti grindis, šluostyti dulkes, išsinešti šiukšles. Namų erdvę taip pat reikia apvalyti ir nuo blogos energijos – įvykusių barnių, apkalbų, išsprūdusių negerų žodžių vibracijų. Ligų ar nemalonių svečių paliktas energinis pėdsakas taip pat niekur nedingsta. Nevaloma visa ši sunki energija kaupiasi ir teršia ne tik mūsų namus, bet ir mus pačius. Yra įvairiausių būdų, kaip valyti savo erdvę. Nuo seno pastebėta, jog vienas paprasčiausių, o kartu ir veiksmingiausių – smilkymas.

Smilkymas – erdvių valymo ritualas

Ar yra kada tekę pajausti, kad būnant kokioj nors erdvėj lyg kažkas ne taip? Šio Jūsų pojūčio viena priežasčių gali būti tai, jog šiai erdvei tiesiog jau atėjo laikas būti apvalytai.

Smilkymo ritualas apvalo viską, kas užsilikę seno ar prikibę erdvėje. Jam puikiai tinka smilkymo verbos, įvairios vaistažolės, smilkymo dervos ar smilkymo mediena, nes smilkstančių augalų dūmų aromatas išgrynina bei išskaidrina erdvę.

Kaip smilkyti?

Neretai kyla klausimas kaip atlikti erdvių valymą smilkant? Ar yra kažkoks specialus būdas tam?
Atsakymas paprastas – viską išjauskite savo vidumi. Pirmiausia pradėkite smilkymo ritualą nuo savęs. Giliai įkvėpkite ir iškvėpkite kelis kartus. Mintyse sukurkite intensiją apvalyti visą Jus supančią erdvę. Kelis kartus apveskite aplink save pasirinktą smilkstančią priemonę. Tada tęskite smilkymo ritualą vaikščiojant po namus ir leidžiant sau pajausti kiek ir kur reikia smilkyti.

Kasdieninis smilkymo ritualas sukuria ramybės, saugumo jausmą, sukelia šiltus jausmus bei nusėda atmintyje, kuri leidžia vėl ir vėl juos patirti.

Susikurkite savo dienoje ritualą, kuriame tilptų jaukumas, ramybė bei tyla, sustokite, atsikvėpkite, pabūkite toje akimirkoje, leiskite, kad natūralūs smilkalai ir smilkalų aromatas jus apglėbtų.