Magiškos augalų savybės

Magiškos augalų savybės

Magiškos augalų savybės nuo seno buvo gerai pažįstamos mūsų protėviams. Žyniai, šamanai, burtininkai, gyduoliai ir žolininkai ypatingai glaudžiai kasdien bendravo su stebuklingu augmenijos pasauliu. Jų stiprus ryšys su augalais ir magiškų žolelių savybių išmanymas buvo apipintas įvairiausiais mitais ir paslaptimis. O ir paprastas žmogus turėjo savitą bei labai artimą ryšį su gamta, nes gyveno pagal jos ciklus.

Sukauptos žinios apie magiškas augalų savybes, kaip didžiausias turtas, buvo perduodamos iš kartos į kartą. Seniau žmogus suvokė, kad kiekvienas augalas turi ne tik savo fizines, bet ir energetines savybes, kurias išmanant ir pasitelkiant augalo galią, galima sau padėti. Dažniausiai žolelės buvo naudojamos gydymo tikslams. Nors, visgi, magiškos augalų savybės dažnai buvo neatsiejamos nuo įvairiausių burtų bei ritualų, skirtų ne tik sveikatos pagerinimui, bet ir siekiant pritraukti sėkmę, gausą, gerovę namams ar pačiam žmogui. Tikėta, kad kiekviename augale gyvena tam tikra dvasia, kuri padeda gydyti ne tik kūno, bet ir sielos ligas.

Visi augalai yra unikalūs savo išvaizda, kvapu, vaistinėmis savybėmis bei chemine sudėtimi. Nėra dviejų vienodų ir tokių pačių. Visai kaip žmonės! O ir skaitant bei tyrinėjant įvairius šaltinius apie augalų istoriją, neretai galima pajusti, kad apie žolynus kalbama kitaip, tarsi apie gyvas būtybes. Ir iš tiesų, augalai nuolat bendrauja su žmogumi. Mano pajautimu, magiškos augalų savybės ir yra tai, kad jie savyje kaupia, o vėliau perduoda į aplinką informaciją. Dalis jos gali būti atiduodama per vaistingąją medžiagą, ką pripažįsta ir šiuolaikinis mokslas. Bet egzistuoja ir labai subtilūs dalykai, kuriuos protu sunku ne tik suvokti, bet ir bandyti paaiškinti. Tad belieka tik pasikliauti širdimi, intuicija, vidiniu vedimu ir leistis gilyn į magišką augalų pasaulį.

Šiais laikais, kai vis garsiau kalbama apie minčių galią bei sąmoningą svajojimą, o kasdien kartojamos afirmacijos tampa naujosios eros burtažodžiais ir vis daugiau žmonių suvokia esą savo gyvenimo burtininkais, stebukladariais ir kūrėjais bei įsigalina gyventi autentišką savo gyvenimą – augalų pasaulio magija išgyvena savąjį renesansą. Tad kviečiu plačiau susipažinti su magiškomis augalų savybėmis.

17 augalų 37 puslapiuose. Jų magiškos galios, istorija, panaudojimas burtams ir daug kitų įdomybių čia: https://contribee.com/sventasmedis/post/54466

Magiškų smilkalų įsigyti galite: https://www.sventasmedis.lt/produkto-kategorija/smilkalai/