Smilkalų dirbtuvės

Smilkalų dirbtuvės

Smilkalų dirbtuvės – tai prasmingas, jaukus laikas būnant kartu kūryboje. Jo metu prisiliečiame prie stebuklingo augalų pasaulio, jo magijos, leidžiamės į kvepiančią kelių valandų kelionę lydint žolynų galioms.

Smilkalų dirbtuvėse rišame, smulkiname ir lipdome tris smilkalų rūšis – taip, kaip darė mūsų promotės. Kartu bendrame rate dalinamės savo pajautimais, įžvalgomis ar tuo, kuo gyvename, kas mums dabar arčiausiai širdies. Tame užgimsta bendrystės jausmas, artumas, palaikymas ir įkvepiančios patirtys.

Smilkalų dirbtuvės – įkvepianti ir sujungianti kūrybiška bendra patirtis, kuri tinka prasmingai švęsti mergvakarį, gimtadienį ar kitą svarbią progą. Ši veikla tinka ir draugų, šeimos ratui susirinkti ir pabūti kartu kitaip. Taip pat tai nuostabus būdas pabūti, praleisti laiką, patirti kūrybą kartu įmonės ar organizacijos darbuotojams. Esu vedusi šią edukaciją ir moksleiviams, neįgaliesiems, tad tai veikla, kuri tinka visiems.

smilkalų dirbtuvių kiekvienas išeina savo rankomis susikūręs visus trijų rūšių smilkalus – rištus, birius ir lipintus. O kartu truputį daugiau pažinęs natūralius kvapus, augalus ir jų smilkymo naudą savo kasdienybėje.

Smilkalų dirbtuvės, esant pageidavimui, gali vykti Palangoje, „Šventas Medis” kūrybinėje erdvėje. Taip pat, susirinkus grupei, ir bet kuriame kitame Lietuvos mieste. Jei turite klausimų, susisiekime – info@sventasmedis.lt

Iki įkvepiančių ir kvepiančių susitikimų!

Susisiekti: https://www.sventasmedis.lt/kontaktai/

#smilkalųdirbtuvės #smilkalųkūrimas #moterųbendrystė #moterųratas