Nėra jokių stebuklų išorėje

Nėra jokių stebuklų išorėje

Niekas tavęs nesaugo, jei tu nesaugai savęs nuo nepažaboto bei nepažinto savo paties proto. 

Ir pati kadais žaidžiau šį žaidimą, kai dar galvojau, kad kažkokie daiktai, išorės dalykai gali mane nuo kažko apsaugoti. Netgi privalo, nes kažkas kažkada taip pasakė. O jei neapsaugo, tai bent jau taip lengva rasti kažką kaip kaltą 😉 
Šis mitas apie stebuklingus amuletus, kryželius, paveikslus, simbolius, daiktus, dalykus ir dalykėlius, kurie atseit turi magiškų galių tave saugoti nuo menamo blogio, negandų, nelaimių ar dar kokių tik nori prisigalvojimų yra perduodamas karta iš kartos lyg koks vertingas palikimas. Čia vis tas iliuzinis žmogaus laukimas kažkokio stebuklo išorėje, kurio ten nėra. Tad viso labo tai tėra ne daugiau nei kaip bet kuri kita pasaka girdėta vaikystėj. 

Būna žmogus užsideda ant savęs rūbą, daiktą, naudoja buity kažkokį dalyką ir dar garsiai pasakoja auditorijai, (įsi)vaizduoja, kad jį tas kažkas nuo kažko saugo. Svarbiausia, nepamiršt daryt tai labai įtikinamai ir reikšminga veido išraiška. Dar dažnai pasakoja apie dvasingumą ir visokius nušvitimus. 
Žiūriu jau į tokį šou ir jaučiu – tave puola tavo paties protas. Palaidas, nesuvoktas ir betampantis į visas puses. Tik tiek. 
Viskas ten vyksta tik pačio žmogaus galvoje. Tos visos gero ir blogo kovos. Tik jis to tiesiog nemato. Nes žaidimas toks, kad būtų kuo užsiimti ir tada labai svarbiu dėtis. Vaidinti ten magą, kuris ‘prakalbino’ kažkokius daiktus ir atseit turi kažkokių ypatingesnių galių nei kiti. 

O esmė paprastesnė nei paprasta – nėra nuo ko saugotis. Viską susikuri pats. Iš savęs. Net ir tuos dalykus su minuso ženklu. Kol/jei nesuvoki kaip viskas veikia. 
Vienintelis dalykas kas iš ties čia svarbu – atpažinti savo protą. Ir pažinti save. Tada nebereiks jokių ‘stebuklingų’ žiedų mautis, skrybėlių dėtis ar kokiais skeptrais bei kitom regalijom mojuoti bei vaidinti ‘dvasingą’ spektaklį. Tame visame rekvizite nėra jokios apsaugos. Tai tėra daiktai, kurie gali puošti. Viskas. 
Pilnai pakanka tiesiog užsiimti savo protu. Tada, žiūrėk visai (ne)tikėtai, ima pakakti tiesiog būti bei gyvent žmogišką gyvenimą. 

Nėra jokių stebuklų išorėje. 
Visa magija esi tik tu pats. 
Ir ji labai paprasta.🤍

#įsikvėptidienai #tuesimagija #magija #sąmoningumas #genialumaspaprastume #kasdieniairitualai #būtiesmagija #gyvenimošventumas #gyvenimassavojšviesoj #kasdienybėsmagija

Parašykite komentarą